Joomla Templates Free by College Varsity Jackets

Modernleşen Türkiye'nin Tarihi

 

Pazartesi, 26 Ocak 2009 19:09

Erik Jan Zürcher’nin İletişim Yayınları'ndan Modernleşen Türkiye'nin Tarihi’ni okudum!
On dokuzuncu yüzyılın başından yirminci yüzyılın sonuna kadar Türk tarihine bir bakış olan bir kitap, yabancı bir tarihçi tarafından yazıldığı için bazı noktalarda daha farklı bir bakış açısı koyuyor.

Selim Önal 29-20041128001

Kitap yorumu yazmak için lütfen tıklayınız.

Bu kitabı daha fazla tanıtmak, çevrimiçi satış sitesine bağlantı vermek, kitabın fotoğrafını ekletmek ve/veya yayınevinize ait başka kitap tanıtımları için lütfen tıklayınız. 

 

Meşhurlardan Başarıların Püf Noktaları

Pazartesi, 26 Ocak 2009 19:11

Mehmet Dikmen’nin Elit Yayınları'ndan Meşhurlardan Başarının Püf Noktaları’nı okudum!
Bu kitap; başarının sırlarını, başarı için gerekenleri, asıl koşulları, kısaca tüm başarı için gerekli püf noktalarını büyük başarılara imza atmış ve ünlü kişilerin bilginlerin düşünürlerin hayatlarından, örneklerle düşündürücü esprilerle ortaya koymaktadır. Tecrübe, tesbitler, teoriler ,teorik esaslar, pratik edilmiş açıklamalı tavsiyeler içindeki bölümlerden bazıları.

Yalçın Durguner 17-20040108001

 

Mustafa Kemal Atatürk'ün Liderlik Sırları

Pazartesi, 26 Ocak 2009 19:12

"Mustafa Kemal Atatürk'ün Liderlik Sırları"nı okudum! Sistem yayıncılıktan çıkan bu kitap, yönetici ve liderlik özelliklerini sırasıyla; açık olmaktan, zamanlama yeteneğine kadar  elli farklı başlık altında, Atatürk'ün hayatından kesitlerle Adnan Nur Baykal'ın kaleminden sunuyor. Kurgusu konuyla ilgili merak ettiklerinizi yanıtlayıcı bir başlık listesi sunuyor. Kitabın sonunda da kendi liderlik özelliklerinizi test etmeniz mümkün.

Kağan Omay 1-20030506001